Kontakt

Det är vi som är
VäxaEnheten

Bill Engman Växaenheten

Bill Engman
VD/kundansvarig

073-060 70 48
bill@vaxaenheten.se

Malena Högberg Växaenheten

Malena Högberg
Verksamhetsansvarig

073-060 70 38
malena@vaxaenheten.se


Peder Dam Växaenheten

Peder Dam
Behandlingsansvarig

076-877 77 09
peder@vaxaenheten.se

Michael Svanberg Växaenheten

Michael Svanberg
Samordnare

072-186 16 47
michael@vaxaenheten.se




 
 
Hannah Timmerklev
Samordnare

070-735 57 12
hannah@vaxaenheten.se

 

 

Lina Bäckman
Samordnare Familjehem

073-060 72 32
lina@vaxaenheten.se

 

 

Morgan Pätsi
Samordnare, Alkohol- och drogterapeut 

070-252 45 01
morgan@vaxaenheten.se

 

 
Malin Gustafsson
Samordnare 

072-210 87 60
malin@vaxaenheten.se

 

 

VäxaEnheten AB

Kyrkvägen 6
716 30 Fjugesta
Örebro län

Orgnr: 556959-0085

Mail: info@vaxaenheten.se